bezár
 

irodalom

2011. 06. 01.
Miniszteri biztost nevezett ki Réthelyi Miklós
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Kriza Zsigmond személyében miniszteri biztos felügyeli június 1-jétől a Magyar Alkotóművészeti Közalapítvány megszüntetésével összefüggő feladatok ellátását.

prae.hu

A miniszteri biztos koordinálja a megszűnt közalapítvány egyes feladatait átvevő Magyar Alkotóművészeti Közhasznú Nonprofit Kft. megalapítását, valamint a Képcsarnok Kft. és az Akadémiai Nyomda Kft. további működéséhez szükséges feltételek megteremtését - közölte a Nemzeti Erőforrás Minisztérium (NEFMI) kultúráért felelős államtitkársága szerdán az MTI-vel.

A kommüniké szerint Kriza Zsigmond felel majd azért is, hogy a megszűnt közalapítvány egyes feladatait a jövőben hatékonyabban lássák el. Kriza Zsigmondot Réthelyi Miklós miniszter határozott időre, hat hónapra nevezte ki.
nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Georg Leß Az éhségputtók éjszakája című kötetének bemutatójáról
Lapszemle az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 9. számáról
Olga Tokarczuk Empuszion című regénye apropóján

Más művészeti ágakról

színház

Porogi Dorka A színház ideje. Színészettörténet című kötetének bemutatójáról
építészet

A lakozási válságról
art&design

Az EX SITU kiállításról
Josh Safdie: Marty Supreme


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés