bezár
 

színház

2012. 11. 22.
Színifesztivál Szabadkán
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Pénteken kezdődik a IV. Desiré Central Station fesztivál Szabadkán, a november 30-ig tartó eseményen 15 produkciót láthat a kortárstánc- és színházi fesztivál közönsége.

Szkéné színház

 Az idei fesztiválon szerbiai társulatok mellett szlovéniai és horvátországi, valamint magyarországi művészek is fellépnek a vajdasági városban.
   
A szegedi Metanoia Artopédia Petrovics Zoltán rendezésében mutatja be a Mutatványosok az Alkimisták utcájában - meditációs objektum a karton varrónő címszó alatt című produkcióját. 
   
A budapesti Katona József Színház Tadeusz Slobodzianek A mi osztályunk című darabját adja elő Máté Gábor rendezésében - olvasható a fesztivál honlapján (www.desirefestival.eu).
   
Az első Desiré Central Station fesztivált 2009-ben tartották meg. Az idei rendezvénysorozat középpontjába a politika kerül, két színházi produkció is foglalkozik a 2003-ban meggyilkolt Zoran Djindjic szerb miniszterelnökkel.
nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

A Füsziről és a Roma Hősök Fesztiválról Balogh Rodrigóval beszélgettünk
Frenák Pál: Lutte of Birds
KIBORULT – színház, vacsora, pótSzilveszter! a Kettőspont Színházban
színház

Bolondok tánca a Radnóti Színházban

Más művészeti ágakról

Kritika a Skin of Glass című filmről
A Folkment Minifesztiválról
A konyha és A brutalista című filmekről


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés