bezár
 

színház

2014. 02. 21.
Kezdődnek az irodalmi és színjátszó napok Balassagyarmaton
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Ma kezdődik a Madách Imre Irodalmi és Színjátszó Napok - Kamarajátékok Fesztiválja Balassagyarmaton; a háromnapos rendezvényen tizenöt ingyenesen látogatható előadást mutatnak be, az érdeklődők emellett dzsesszkoncerten, műhelybeszélgetéseken is részt vehetnek.
Az amatőr, alternatív és szabad színházak kamara-produkcióinak idei rendezvényén bemutatkozik többek között a szlovákiai ÉS?!Színház, a losonci Kármán József Színház, a szerbiai Hinga Művelődési Egyesület Éjjeli Pávaszem csoportja, a budapesti Trainingspot Társulat, a Thába Társulat, a győri RÉV Színházi és Nevelési Társulat, a székesfehérvári Prospero Színkör és a romániai Bodor Péter Színkör.
    
Több szakmai műhelybeszélgetés mellett improvizációs játékokat és össztáncot is szerveznek, a pénteki nyitónap éjszakáján a SICKPICNIC zenekar ad dzsesszkoncertet.
nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

A Cicikrisztus (NippleJesus) című előadás az Apolló Galériában
Parasztopera a Radnóti Miklós Színházban
A Katona József Színház némacsend című előadásáról
Görög tragédiák új fordításban: Oidipusz vagy Kreón?

Más művészeti ágakról

Az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 4.számáról
Műfordítói est a Szépművészeti Múzeumban


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés