bezár
 

irodalom

2011. 07. 06.
Ezerhétszáz netes sajtótermék nyilvántartásba vételét kérték
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Mintegy ezerhétszáz megkeresés érkezett az internetes sajtótermékek nyilvántartási kérelmére vonatkozóan a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Hivatalához június 30-ig, a határidő lejártáig - tájékoztatta az NMHH kommunikációs igazgatósága az MTI-t.

prae.hu

A hatóság június 30-ig 601 kérelmezőnek küldött visszaigazolást a nyilvántartásba vételről, a további adatok feldolgozása még tart.

Az internetes újságok és hírportálok nyilvántartása a médiatörvény értelmében az NMHH feladata. A 2011. január 1-jén már működő, de nyilvántartásban még nem szereplő internetes sajtótermékeket június 30-ig kellett bejelenteni.

Az NMHH Hivatala a kérelem beérkezésétől számított 15 napon belül veszi nyilvántartásba a sajtóterméket.

A hivatal ugyanakkor jogosult a nyilvántartásba vételt visszavonni a többi közt összeférhetetlenség esetén, vagy akkor, ha a sajtótermék címe azonos vagy összetéveszthető egy már nyilvántartott termékkel.

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Oravecz Imre Alkonynapló 2. című kötetének bemutatójáról
Az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 7. számáról
Olga Tokarczuk Empuszion című regénye apropóján

Más művészeti ágakról

Frankenstein a Vígszínházban
Julien Elie: Shifting Baselines a 18. Budapesti Építészeti Filmnapokon
A természet (meg)érintése – Az álmok vágányán és A farkas bőre című filmek apropóján


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés