bezár
 

irodalom

2012. 11. 14.
Könyv Kásás Tamásról
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Egy magyar pólós világsztár életének első harminchat éve alcímmel megjelent az a könyv, amely Kásás Tamásról, a háromszoros olimpiai bajnokról szól, és főcímét - Kása - a játékos becenevéről kapta.

prae.hu

M. Kiss Csaba újságíró és a vízilabdázó közös művében - amelynek szerdán volt a sajtóbemutatója - Kásás egyes szám első személyben mesél eddigi életéről, gyerekkorától kezdve ausztráliai és szicíliai évein át karrierjének zárásáig, felidézve aktív pályafutásának szinte valamennyi állomását, a nagy meccsek hangulatát, s a kívülállók által nem ismert körülményeket.

A kötet egyfelől szakmai kulisszatitkokat is felfed, másfelől bulvárlapokkal vetekedő módon és részletességgel nyújt képet a nyilvánosságtól korábban alapvetően elzárkózó Kásás összes nagy szerelméről. 
   
Az Ulpius-ház Könyvkiadó gondozásában napvilágot látott könyv ára 3999 forint.
nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Nagy László és Weöres Sándor egy-egy versének kapcsolatáról
Tudósítás az ELTE Tolnai-emléknapjáról - első rész
Megjelent Tandori Dezső Egyetlen című kéziratának hasonmás kiadása

Más művészeti ágakról

Danczi Csaba László emlékére
Az ezegymunkahej című zenés bohózat a Három Hollóban
Richard Wagner Lohengrinje új köntösben a 150. Müncheni Operafesztiválon


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés