bezár
 

film

2015. 02. 21.
Balaton Method premier és buli az Akváriumban
2015. március 6., 18h, Akvárium Klub, 1051 Budapest, Erzsébet tér
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
A Kodály Method alkotói különleges zenés filmet forgattak a Balaton körül, 17 zenekar és több száz zenész közreműködésével. Szimler Bálint és Rév Marcell filmjének gerincét zenei és filmes szempontból is izgalmas videók alkotják, amelyek dokufilmes részekkel kiegészülve adnak majd egyfajta kor- és hangulatjelentést nem csak a Balatonról, hanem a mai magyar könnyűzenéről is. A bemutató után koncertet adnak a filmben szereplő zenekarok.

A filmet 18 órakor és 20 órakormutatják be az Akvárium nagytermében, a 20 órás vetítés már teltházas, a 18 órás bemutatóra korlátozott számban még kaphatóak a jegyek, a koncertekre külön jegyek is válthatóak.

prae.hu

Nagyhall:

Akkezdet Phiai + Amoeba
Punnany Massif
Elefánt
Soerii & Poolek Akusztik Speciál 

Kishall:

Middlemist Red 
Dirty Flow Club 
Kamikaze Scotsmen

Jegyárak:

Vetítés + koncert: elővételben: 2500, helyszínen: 2900
Csak koncert: elővételben: 2300, helyszínen: 2700
OTP bankkártyával fizetőknek 20% kedvezmény (1 jegy / kártya!)

Részletes jegyinfó: ITT.

Az est házigazdája: Lévai Balázs.

Balaton Method

nyomtat

Szerzők

-- PRAE.HU --

A prae.hu művészeti portál 2006 óta jelenik meg, naponta friss művészeti hírekkel, tudósításokkal, és elemzésekkel, interjúkkal. Hat művészeti ág (irodalom, art&design, építészet, színház, zene, film) mellett gyerekrovata is van.


További írások a rovatból

Rose of Nevada a Brit Filmnapok megnyitóján
Julien Elie: Shifting Baselines a 18. Budapesti Építészeti Filmnapokon
 Gyuricza Ferenc: A Múltad a jövőd a 45. Filmszemlén  

Más művészeti ágakról

A Bolygó Bogozó első beszélgetéséről
Az Irodalom és Blues zenés irodalmi estről
Török Ábel új könyvének bemutatója


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés