bezár
 

irodalom

2016. 06. 30.
Átadták a Mikszáth Kálmán-díjakat
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Átadták a Mikszáth Kálmán-díjakat csütörtökön Budapesten. A nemzeti, konzervatív, szabadelvű szellemiségű újságírók elismerésére létrehozott díjban az idén hárman részesültek az író nevét viselő kulturális és média alapítvány ünnepségén.

Az oklevéllel és pénzjutalommal járó elismerést Szényi Gábor, a Magyar Idők Lugas kiadványának újságírója, szerkesztője, Földi-Kovács Andrea, a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) műsorvezetője és Kozák Annamária, a Magyar Katolikus Rádió szerkesztője, hírszerkesztője, riportere vehette át.
    

prae.hu

A Magyar Katolikus Újságírók Szövetsége, a Magyar Polgári Média Egyesület és a Magyar Elektronikus Újságírók Szövetsége tizenkét éve hozta létre a Mikszáth Kálmán Kulturális és Média Alapítványt.
    

Náray-Szabó Gábor akadémikus, az alapítvány kuratóriumának elnöke az eseményen arról beszélt: úgy néz ki, hogy a sajtó "definíciószerűen balos vagy liberális, és ezért különösen örülni kell annak, hogyha keresztény, nemzeti gondolkodású sajtómunkások is részesülhetnek elismerésben" kiválóan végzett munkájukért.

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

irodalom

Vados Anna Egymás lélegzete című kötetének bemutatójáról
A megújult Életünk folyóirat 2025 őszi lapszámáról
Makai Máté mesél Andris Kalnozols regényéről
G. István László kötetbemutatója a Magvető Caféban

Más művészeti ágakról

Az Amerika alulnézetből és a Szilánkok a 22. Verzió Filmfesztiválon
színház

Szabó Magda: Az a szép, fényes nap történelmi drámája a Csokonai Nemzeti Színházban
A Weeskinders Publishing bemutatkozásáról


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés