bezár
 

film

2018. 08. 26.
Átadták az Országos Diákfilmszemle elismeréseit
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Átadták az Országos Diákfilmszemle elismeréseit Összesen harminc, filmmel és videóval foglalkozó fiatal alkotó részesült elismerésben vasárnap a 25. Országos Diákfilmszemlén.

Nagydíjat kapott Fái Bernadett Az idő vasfoga című szociografikus dokumentumfilmje. Fődíjat kapott az általános iskolás korcsoportban Bánsági Petronella Kémlány című műve, a középiskolások közül Kancsó Péter és a 12/A Utópiák című alkotása, míg a fiatal filmesek körében Sipos Bence és Halász Gábor Váratlan vár a határon című alkotása.

prae.hu

További 26 fiatal filmes különdíjakat vehetett át többek között a művét jellemző emberségességért, a hiteles ábrázolásért, az eredeti ötletért, a tiszta művészet közvetítéséért és a mély gondolatért.

A POLIFILM Műhely Közhasznú Alapítvány, az Aranytíz Kultúrház és a Ház a Réten Közhasznú Kulturális Egyesület 25. alkalommal rendezte meg filmmel és videóval foglalkozó ifjú alkotók részére az Országos Diákfilmszemlét szerdától vasárnapig.

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Beszámoló a 78. Cannes-i Nemzetközi Filmfesztiválról

Más művészeti ágakról

art&design

Megnyitóbeszéd Vigh Levente Léptek nyomán című kiállításához
irodalom

Bemutatták Szeles Judit Világatlasz című verseskötetét
irodalom

Bemutatták Závada Péter Éngép című verseskötetét


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés