bezár
 

film

2009. 11. 02.
Fél óra sötétség a TV2-n
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Öt évvel ezelőtti műsorért kirótt képernyő-elsötétítést hajt végre kedd este a TV2 - áll a társaság közleményében.

Este hétkor, a Tények után, a Jóban Rosszban előtt hajtják végre a 30 perces szankciót, amelyet az Aktív 2004. november 15-i műsora miatt szabott ki a csatornára a médiahatóság - írják.

A közlemény szerint az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) azért büntette az adót, mert a műsor egyik riportja megsértette a benne megszólaltatott kiskorú emberi méltóságát.

Mivel a műsorszolgáltatók számos esetben bíróságon támadják meg az ORTT képernyő-elsötétítést előíró döntéseit, pervesztés esetén is nemegyszer évek múlva hajtják végre a büntetést.

prae.hu

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Tudósítás az első DIA filmklubról
Beszámoló a XI. Országos Rajzfilmünnep szakmai napjáról
Damian Kocur: Kitörés előtt
Celine Song: Többesélyes szerelem

Más művészeti ágakról

Taylor Swift új albuma fényes, de mélység nélküli popparádé
Beszélgetés Köles Ferenccel a közérzetéről, pályája sikereiről, kudarcairól és a színházi struktúráról
Áfra János Kitakart anyám című kötetének bemutatójáról
Műfordítói kerekasztal-beszélgetés a Könyvfesztiválon


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés