bezár
 

irodalom

2014. 06. 06.
A Cicero Könyvstúdió könyvheti újdonsága
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
A Cicero Könyvstúdió újdonságai az Ünnepi Könyvhéten

prae.hu

Szabó Tünde:  Balla Adrienn 1. - Az alibi
14 éves kortól
Kategória: ifjúsági irodalom

Az alibi - könyvborító456 old., fűzött
Fogy.ár: 2990 Ft.
ISBN: 978 963 539 893 5
NEM HAGYHATOD, HOGY A HAZUGSÁG GYŐZZÖN

 
A cseppet sem átlagos természetű Adrienn, a Bébé tizenegyedikes diákja egy nap borítékot talál a küszöbön. A benne lapuló pendrive Adrienn osztálytársa, Balázs eltűnésének nyomozati anyagát tartalmazza, vagyis annak egy részét.
A helyes, de szemétkedésre hajlamos Balázs pár hónappal korábban lelépett otthonról, mindenki szerint azért, hogy megszabaduljon utált szüleitől.

Adrienn az újonnan felfedezett tények nyomába ered, miközben egyéb gondja is akad. Egyik este a parkban rajtakapja romantikus értelemben foglalt osztálytársát, Katát, a suli fenegyerekével, Janóval.

Másnap egy lány az évfolyamról megvádolja Janót, hogy leütötte és kirabolta, Adrienn viszont tudja, hogy ez képtelenség. Ki kell derítenie az igazságot, bár ellenségeinek száma egyre szaporodik.
 
Várható megjelenés: Ünnepi Könyvhét (június 12.)
 
Malter György:  A kalamajkák folytatódnak
3 éves kortól
Kategória: könyvek kicsiknek

A kalamajkák folytatódnak - könyvborítóIllusztrálta: Kállai Nagy Kriszta
80 old., kötött
Fogy.ár: 2490 Ft.
ISBN: 978 963 539 892 8


Mókus Marci és Panda Panni egyéves születésnapjukon kapták meg ketrecük kulcsát, hogy éjszakánként szabadon kóborolhassanak az állatkertben. Ebben a kötetben újabb izgalmas és kacagtató kalandokat élnek át: megmentenek egy kis szurikáta kölyköt a hiénáktól, megfejtik dr. Róka Rudolf találós kérdéseit, igazságot tesznek a gazella és a víziló közti versenyben, bemerészkednek a halak kóruspróbájára és így tovább... Mind e közben persze új barátokra tesznek szert, és remekül szórakoznak.
 
Várható megjelenés: Ünnepi Könyvhét  (június 12.)
 
nyomtat

Szerzők

-- PRAE.HU --

A prae.hu művészeti portál 2006 óta jelenik meg, naponta friss művészeti hírekkel, tudósításokkal, és elemzésekkel, interjúkkal. Hat művészeti ág (irodalom, art&design, építészet, színház, zene, film) mellett gyerekrovata is van.


További írások a rovatból

irodalom

Bemutatták Závada Péter Éngép című verseskötetét
irodalom

Az örmény idő nyomában
Jegyzetek Schillinger Gyöngyvér Rohadjon meg az összes című regényéről
irodalom

Andris Kalnozols: Szólíts Naptárnak – a kötetbemutatóról

Más művészeti ágakról

gyerek

Jön Veszprém legvidámabb hétvégéje!
Beszámoló a 78. Cannes-i Nemzetközi Filmfesztiválról - Egy másik nézőpont
art&design

Bemutatták Győrffy László Poszthumán Stratégiák című könyvét
Gia Coppola: Az utolsó táncosnő


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés