bezár
 

art&design

2012. 02. 29.
A Mi falunk – a Te véleményed
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Csontó Lajos, A Mi falunk – a Te véleményed című köztéri művészeti projekt keretén belül Pilisborosjenő lakosait arra kérte fel, hogy az őket és a falut érintő kérdésekről, problémákról, örömökről mondják el véleményüket. Akár arról, hogy miért szeretnek Pilisorosjenőn élni, akár arról amivel nem értenek egyet a faluban.
Az arra vállalkozókkal videóinterjúkat készített, amelyek 2012. február 27-től március 14-ig láthatóak és hallhatóak Pilisborosjenő különböző közterületein, ahol az utcán járó érdelködőknek lehetőségük van írásban, vagy akár rajzban reagálni az interjúkban elhangzó véleményekre.

A köztéri akció célul tűzte ki a faluban élő különféle, egymást talán nem vagy kevéssé ismerő csoportok közti párbeszéd elindítását. A Mi falunk – a Te véleményed című köztéri művészeti projekt a Képzőművészeti Lektorátus által kiírt „Mi kis falunk” public art pályázatának egyik nyertese.
nyomtat

Szerzők

-- Áfra János --


További írások a rovatból

Takáts Márton Tűnő időm nyomában című kiállításáról
Néma Júlia kerámiái kapcsán
Szyksznian Wanda grafikái a szentendrei Vinczemillben

Más művészeti ágakról

Magyarul olvasható Chrétien de Troyes: Perceval, avagy a grál meséje című verses regénye
Beszélgetés Rebecca Dautremerrel a PesTexten
Beszámoló a 19. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztiválról (szeptember 7-9.)


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés