bezár
 

film

2014. 10. 10.
Léa Seydoux lesz az új Bond-lány
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Léa Seydoux francia színésznő lesz az új Bond-lány a brit titkosügynökről szóló legújabb filmben, amelynek forgatása november végén kezdődik. A 007-es ügynököt ezúttal is Daniel Craig alakítja.

A Skyfall című előző epizódban szereplő Ralph Fiennes, Ben Whishaw és Naomie Harris szintén visszatér, a rendező - csakúgy, mint a Skyfall esetében - Sam Mendes lesz.
    

prae.hu

A femme fatale szerepét a történet eredeti vázlatához igazodva skandináv színésznőnek szánták a producerek - Barbara Broccoli és Michael G. Wilson -, de végül mégis egy franciára esett a választásuk, mert olyan színészre volt szükségük, aki hitelesen tudja kiejteni azt, hogy "Oh la la".
    

A Daily Mail című brit tömeglap úgy értesült, hogy a film egy részét Rómában forgatják majd, már folyik a helyszín- és a szereplőválogatás. Utóbbi során a film gonoszait keresik.
    

Léa Seydoux többek közt az Adéle élete 1-2. fejezet című alkotásból ismert, de szerepelt Quentin Tarantino Becstelen brigantyk című filmjében is. Dolgozott Woody Allennel az amerikai rendező Éjfélkor Párizsban című művében, Ridley Scott-tal a Robin Hoodban és Wes Andersonnal A Grand Budapest Hotelben.

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Lynne Ramsay: Dögölj meg, szerelmem
A Vonatok és az Álomélet stockfotóból című dokumentumfilmek a 22. Verzió Filmfesztiválon
Yorgos Lanthimos: Bugonia

Más művészeti ágakról

Az Apáca show az Erkel Színházban
Brnói napló, befejező rész
Beszélgetés Demeter Zsuzsával folyóiratokról, a Helikonról és az utánpótlásról
art&design

Ajánló a Finom illesztésekhez


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés