bezár
 

film

2009. 09. 26.
Mozifilm lesz Barbie babából
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Mozifilmben folytatódik Barbie baba élete: a Universal stúdió megegyezésre jutott a Barbie babát gyártó Mattell céggel, így élőszereplős filmet készítenek a legendás játékbabáról - számolt be róla a Variety című filmes lap.

"Barbie a történelem legismertebb babája, valódi kulturális ikon" - mondta Marc Schmuger, a Universal főnöke. A Barbie-film a Transformers és G.I. Joe játékfigurák filmfeldolgozásainak sikere után kapott zöld jelzést.

Az egyelőre nem ismert, hogy kik játszanák Barbie és Ken szerepét. Az ötvenedik születésnapját idén ünneplő baba az évtizedek során 120 változatban jelent meg, így a film készítői előtt számos lehetőség áll nyitva - magyarázta Laurence Mark, a készülő film producere, aki korábban olyan filmek felett bábáskodott, mint a Dreamgirls és a Jerry Maguire - A nagy hátraarc.

A Universal korábban már készített videón forgalmazott rajzfilmeket Barbieról, de ez lesz az első alkalom, hogy élőszereplős alkotás készül a babáról.

prae.hu

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Mary Bronstein: Ha tudnék, beléd rúgnék
Betekintés négy Oscar-díjra jelölt rövidfilm világába
Rose of Nevada a Brit Filmnapok megnyitóján
Szokatlan műfaji filmek a 76. Berlinalén

Más művészeti ágakról

Csengetett, Mylord? a Belvárosi Színházban
gyerek

Rejtélyek és kalandok várják az érdeklődőket
Daniel Gustafsson (Krasznahorkai svéd fordítója) Uppsalában elhangzott beszéde


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés