bezár
 

irodalom

2014. 04. 09.
Jelnyelven adnak elő verset Kőbányán
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Mintegy ezer kisiskolás gyerek mondja el, majd jelnyelven adja elő József Attila Hull a levél a fáról című versét április 11-én 11 óra 11 perckor, a költészet napján Kőbányán.

prae.hu

 A Takács Erika jeltolmács és Weisz Fanni siket modell segítségével jelnyelven előadott vers után Sebő Ferenc előadóművész és együttese énekli el a megzenésített költeményt.
 
Lesz versírás a kiállított írógépen, kézzel olvasás, vagyis ismert verssorok felismerése tapintással, verslabirintus és az idézetek falára kedves verssoraikat is felírhatják az érdeklődők - közölte az esemény kommunikációjával foglalkozó cég szerdán az MTI-vel.

Kőbányán a magyar költészet napjának megünneplése több éve kiemelkedő kulturális esemény. A költészet napját József Attila születésnapjának emlékére 1964 óta minden évben április 11-én ünneplik Magyarországon.
 
nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

irodalom

Beszámoló a Margó utolsó napjáról
Beszámoló a tavaszi Margó második napjáról
irodalom

Andris Kalnozols: Szólíts Naptárnak – a kötetbemutatóról
Beszélgetés Gulyás Adrienn műfordítóval

Más művészeti ágakról

art&design

Bemutatták Győrffy László Poszthumán Stratégiák című könyvét
art&design

Megnyitóbeszéd Vigh Levente Léptek nyomán című kiállításához


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés