bezár
 

zene

2020. 10. 23.
Ozzy Osbourne 2022-ben újra Magyarországon ad koncertet
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Ozzy Osbourne 2022-ben újra Magyarországon ad koncertet A heavy metál Grammy-díjas legendája, a színpadoktól visszavonult Black Sabbath frontembere 2022. február 2-án lép fel a Papp László Budapest Sportarénában, No More Tours 2 című európai turnéja keretében.

A jelenlegi vírushelyzetre tekintettel az idén októberre tervezett hathetes koncertkörút 2022-ben lesz. A 71 éves Ozzy Osbourne arénaturnéja 2022. január 26-án indul Berlinben és március 14-én zárul Glasgowban.

prae.hu

A 2022-es európai Ozzy-turné további állomásai: Prága, Zürich, Madrid, Bologna, Mannheim, Hamburg, Helsinki, Stockholm, Dortmund, München, Nottingham, Dublin, Birmingham, London, Manchester, Newcastle. Ozzy idén februárban, még a koronavírus-járvány legelején lefújta idénre tervezett észak-amerikai turnéját, hogy Parkinson-kórját kezeltesse.

Eddig mindössze háromszor járt Magyarországon: a Black Sabbath 2001-es újjáalakulása idején a Kisstadionban, 2010-ben szólóban a Sportarénában, legutóbb pedig 2016-ban, a Sabbath búcsúturnéja keretében, szintén az Arénában. Lett volna továbbá egy teltházas koncertje a Sportarénában 2004-ben, de ez elmaradt az énekes quad-bike balesete miatt.

Fotó: ozzy.com

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 4: Az istenek alkonya. 2026.06.21.
Verdi Stiffeliója a MusikTheater an der Wien előadásában
Tobias Kratzer Fidelio-rendezése a Magyar Állami Operaházban
A Nemzeti Filharmonikusok Mozart/Rossini-koncertjéről

Más művészeti ágakról

Horváth Adél Sok ördögök című könyvének bemutatójáról
Tóth Krisztina a Bolygó Bogozón
Mohácsi Balázs Újabb narancsok gurulnak el című kötetének bemutatójáról
irodalom

A 2026-os könyvheti Magvető-estről


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés