irodalom
2021. 12. 26.
Ők kapták a József Attila Irodalmi Támogatást Ferencvárostól
Még karácsony előtt kihirdették, hogy a ferencvárosi önkormányzat által kiírt József Attila Irodalmi Ösztöndíjat idén Szaniszló Judit, Csutak Gabi (lapunk irodalmi rovatvezetője) és Borsik Miklós kapták.
A díjazottak hat hónapon keresztül havi nettó százezer forintot kapnak a Ferencvárosi Önkormányzattól.
A bíráló bizottság tagjai Erdős Virág, Sztarenki Pál, Spiró György, Fehér Renátó és Várhegyi András voltak. Az ünnepélyes díjátadóról a 9Tv – Ferencváros Televíziója készített összeállítást, amelyben rövid interjú hallható a díjazottakkal.
A kiírás itt olvasható.
További írások a rovatból
Mohácsi Balázs Újabb narancsok gurulnak el című kötetének bemutatójáról
Az Ünnepi Könyvhét Vigadó téri színpadán Szepesi Kornéllal Gáspár Sára beszélgetett
Nyerges Gábor Ádám Messziről jött vendégek című kötetének bemutatójáról
Más művészeti ágakról
MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 4: Az istenek alkonya. 2026.06.21.



