bezár
 

építészet

2007. 05. 02.
Nem látta a kacsámat?
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Nem látta a kacsámat? Zavarna, hogyha egy wc csészén ülve kellene szürcsölnöd a kávét? Vagy wc-papírba kellene megtörölni a szád vacsora után? Egyáltalán: zavarna, ha wc-ben kellene találkoznod a barátaiddal, és ott tölteni velük egy estét? Ha azt gondolod zavarna, akkor nézd meg azokat, akik boldogan üldögélnek Motosinhos Av. da República 345. alatt, a W’Duck nevű vendéglátóipari egységben.
2Csak egy a száz közül, hogy bizarr „székek” vannak ezen a exhibicionista, különc helyen. A konyha mellesleg kitűnő, mediterrán és egészséges.

Az étterem mellet működik egy kis ajándékbolt, ahol élelmiszert, fürdősót és egyéb dolgokat árulnak, mint például bili és kacsa. A hely megalkotója Ivo Teixeira, aki negyedmagával küzdött, hogy ez a hely létrejöhessen. Gratulálunk.

prae.hu

3

[a]http://www.wduck.com.pt/[text]http://www.wduck.com.pt/[/a]

nyomtat

Szerzők

-- Pintér Máté --


További írások a rovatból

építészet

(kult-genocídium)
építészet

Huszadik Média Építészeti Díja finálé
építészet

Cserépváraljai templomfelújítás és Micélium tudásköz-pont nyerte az idei Média Építészeti Díját
építészet

Interjú Merényi Dáviddal

Más művészeti ágakról

Somfai Anna A fal túloldalán című kötetéről
színház

Markus Öhrn - Karol Radziszewski / Nowy Teatr (PL) Fóbia című darabjáról
A 4. Budapesti Illusztrációs Fesztivál „kibeszélő showja”
színház

A Pannon Várszínház társulat A filmsztár című előadásáról


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés