bezár
 

film

2011. 01. 11.
Michael Douglas legyőzte a rákot
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
"Eltűnt a tumor" - közölte egy interjúban egészségi állapotáról nyilatkozva Michael Douglas, akinél tavaly nyáron fedeztek fel rákbetegséget.

prae.hu

A filmcsillag a Today Show című műsor felvételén elmondta, jól van, gyógyultnak érzi magát. A 66 éves színész arról is beszélt, hogy havonta felülvizsgálaton kell részt vennie, ennek ellenére bizakodó.

Michael Douglas orvosai augusztusban állapítottak meg gégerákot a hírességnél, aki azóta kemoterápián és sugárkezelésen esett át. "Vad utazás volt" - fedte fel kezeléséről szólva.

Most már étvágya is visszatért, súlya gyarapodik. A színész betegsége miatt közel 15 kilót fogyott.

Szavai szerint felesége, Catherine Zeta-Jones színésznő, családja és a rajongók kitartása sokkal erősebb volt, mint arra valaha is számított volna.
"Beszélgettem erről más rákbetegekkel is. Egyszer csak eljön a pillanat, amikor értékelni tudod, hogy mi a fontos az életben" - mondta.

A színész várhatóan májusban vagy júniusban kamerák elé áll Steven Soderbergh rendező Liberace című filmjében.

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

A Netflix Wednesday című sorozatáról
Gia Coppola: Az utolsó táncosnő
Kritika a Skin of Glass című filmről
Bong Joon Ho: Mickey 17

Más művészeti ágakról

Ki marad, ha Shady eltűnik?
Richard Wagner Lohengrinje új köntösben a 150. Müncheni Operafesztiválon
art&design

A Talált terepen. Művészeti gyakorlatok a Marcel Duchamp-díj 25 évéből című kiállításról


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés