bezár
 

irodalom

2021. 02. 06.
Pilinszky Jánosra és Mészöly Miklósra emlékezik az idei Versünnep
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Pilinszky Jánosra és Mészöly Miklósra emlékezik az idei Versünnep A száz évvel ezelőtt született Pilinszky Jánosra (1921-1981) és Mészöly Miklósra (1921-2001) emlékezik az idei Versünnep – közölte az MTI.

A versenyre a professzionális előadók, szakirányú oktatási intézmények hallgatói, valamint az egyéni amatőr előadók mellett idén táncművészek és koreográfusok is jelentkezhetnek.

prae.hu

A versenykiírás a versunnep.com internetes oldalon érhető el. Jelentkezési határidő a járványügyi helyzet miatt jelenleg nincsen. A tervek szerint a korlátozások feloldása után kezdik el megtartani a versmondó versenyeket, rendhagyó irodalomórákat. A felkészülést online és hagyományos workshopokkal fogják segíteni. A professzionális jelentkezők versenyeit, az elődöntőket és középdöntőket több magyarországi és határon túli helyszínen fogják megrendezni. A döntőnek idén is a Nemzeti Színház ad otthont, a civil versenyzők seregszemléje a tervek szerint a Pesti Vigadóban lesz.

Négyzetes kép a leadben: facebook.com

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

A József Attila Emlékhely rendhagyó tárlatvezetéséről
Újságírás workshopot és lapbemutatót tartott a Prae a Debreceni Egyetemen
Dunajcsik Mátyás punkságról, alkotásról polikrízis idején és a slam felől érkező nemzedékről
Kerecsen Andrea Hiányzó kép című könyvének bemutatójáról

Más művészeti ágakról

Szokatlan műfaji filmek a 76. Berlinalén
gyerek

Emlékest Janikovszky Éva születésének 100. évfordulója alkalmából
Kurtág 100 - Születésnapi koncert Víkingur Ólafssonnal


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés