bezár
 

zene

2009. 07. 28.
Magát fikázza a Sziget Fesztivál?
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Tehető fel a kérdés az idei Sziget reklámfilmje után. Vajon a nem titkolt önirónia és önreflexivitás az idei év különösen gyenge felhozatalára vonatkozik, vagy csak az átlagos magyar (nyelvi) műveletlenséget, (zenei) tájékozatlanságot kifigurázó humor?

Ezt eldöntheti mindenki, ha véletlenül elkapja valamelyik csatornán a kisfilmet, vagy megnézi itt a hosszabb, vágatlanabb, rendezőibb változatot.

prae.hu


<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2p2qKK49pFM&hl=en&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/2p2qKK49pFM&hl=en&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

nyomtat

Szerzők

-- Pál Dániel Levente --


További írások a rovatból

A Soviet Monday legelső albumáról
Pablo Luna Benamor című zarzuelájának bécsi előadásáról

Más művészeti ágakról

színház

Kritika a Láthatáron Csoport ZUG című előadásáról
art&design

Bemutatták a Vasarely regényes évszázada című könyv bővített kiadását
Shakespeare Julius Caesarja a Budaörsi Latinovits Színházban
Interjú Deák Dániellel, a Friss Hús Budapesti Nemzetközi Rövidfilmfesztivál alapító-igazgatójával


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés