bezár
 

film

2010. 12. 16.
Maffiathriller forgatására készül Scorsese és De Niro
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Kilencedik közös filmje forgatására készül a jól összeszokott páros, Martin Scorsese filmrendező és Robert De Niro színész.

prae.hu

A Hollywood Reporters című amerikai magazin szerint Scorsese is megerősítette a The Irishman (Az ír férfi) című maffiafilm forgatásának tervéről szóló híreket.

A forgatókönyvet az I Heard You Paint Houses című könyv alapján az Oscar-díjas Steven Zaillian, a Schindler listája alkotója készíti. A tervek szerint 2001-ben már megkezdődnek a forgatások.

A filmben De Niro Jimmy The Irishman Sheeran bérgyilkost játssza, akiről az a hír járja, hogy már huszonöt embert megölt. A történet szerint a maffia megbízza, hogy végezzen Jimmy Hoffa amerikai szakszervezeti vezetővel és darabolja fel holttestét.

A Scorsese-De Niro páros eddig kilenc filmet forgatott együtt: közreműködésük eredménye például A taxisofőr, a Dühöngő bika, az Aljas utcák, a Nagymenők és a Casino.

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Nem vagy egyedül cikksorozat - Darren Aronofsky: A bálna
Park Chan-wook: Nincs más választás
Haragonics Sára: Szia Sári!

Más művészeti ágakról

Az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 7. számáról
Az Alföld és a Jelenkor 2026 februári lapszámairól
Az Életünk folyóirat téli számáról


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés