bezár
 

film

2011. 12. 14.
Ma este nyolckor szex és pszichológia az Odeonban
A Pszichológia.com Filmklub a Shortbus című film kapcsán vizsgálja perverzióinkat
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Utolsó filmjéhez közeledik a Pszichológia.com 2011-es filmklub sorozata. MA, azaz december 14-én, szerdán este 20 órától a szexuális értelemben szókimondó, és ezért sokak számára botrányfilm Shortbus című alkotással jelentkeznek. Alább sorakoznak a részletek, és a film előzetese.

prae.hu

A filmben New York fiatal lázadó értelmiségi szubkultúráját ismerhetjük meg, és kinek kinek a maga saját perverzióját, dilijét, baját. Orgazmusképtelen szexterapeuta, elkényeztetett mazochista fiú, édeshármas-szakértők és boldogtalan meleg pár keresik a párkapcsolatok és a szex útvesztőjében magukat.

Meghívott vendégek:
Hevesi Krisztina szexuálpszichológus
Puzsér Róbert filmkritikus

Jegyek nem csak elővételben, hanem a helyszínen is kaphatók. Érdeklődni lehet az Odeon Lloyd Mozi telefonszámán: 06 1 329-2064.

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/z9KqxDCWpzI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


nyomtat

Szerzők

-- Forgács Nóra Kinga --


További írások a rovatból

Beszámoló a 79. Cannes-i Nemzetközi Filmfesztiválról
Kristoffer Borgli: Kész dráma
Mary Bronstein: Ha tudnék, beléd rúgnék
Rose of Nevada a Brit Filmnapok megnyitóján

Más művészeti ágakról

MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 1.: A Rajna kincse. 2026.06.18.
A Berzsenyi 250 soproni jubileumi hétvégéről
Mohácsi Balázs Újabb narancsok gurulnak el című kötetének bemutatójáról
Az Ünnepi Könyvhét Vigadó téri színpadán Szepesi Kornéllal Gáspár Sára beszélgetett


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés