bezár
 

zene

2019. 10. 12.
Zongoraest és kamarazene a gödöllői Liszt fesztiválon
Tartalom értékelése (1 vélemény alapján):
Zongoraest és kamarazene a gödöllői Liszt fesztiválon A zongoraest mellett kamarazene és szimfonikus zenekari koncert is szerepel a Liszt Ferenc Fesztivál programjai között október 18. és 23. között a Gödöllői Királyi Kastélyban.

 A Kárpátaljáról érkező magyar származású Csuprik Etelka zongoraművésznő estjén Liszt Ferenc, Frederic Chopin és Robert Schumann művei szólalnak meg, másnap a Szent Angéla Kórus, majd a Gödöllői Szimfonikus Zenekar ad koncertet. Drahos Béla és a Weiner-Szász kamarazenekar október 20-i koncertjén Mozart, másnap Bach és Schubert műveit hallhatja a közönség.

prae.hu

Klukon Edit és Ránki Dezső két hangversenyen adja elő Liszt műveit október 22-én, s ezen a napon lép színpadra Ránki Fülöp is, Kolonits Klára Liszt dalestje október 23-én várja az érdeklődőket.

Kép forrása: kiralyikastely.hu

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 2.: A walkür. 2026.06.19.
MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 1.: A Rajna kincse. 2026.06.18.
A Bohemian Betyars új albumáról

Más művészeti ágakról

Az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 25. számáról
A Berzsenyi 250 soproni jubileumi hétvégéről


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés