bezár
 

zene

2021. 12. 07.
Debrecenben és Budapesten lép fel a Golden Voices of Gospel
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Debrecenben és Budapesten lép fel a Golden Voices of Gospel Január 13-án és 14-én ad koncertet Debrecenben és Budapesten az Európában turnézó Dwight Robson baptista tiszteletes The Golden Voices of Gospel nevű formációja.

A koncerteken olyan emblematikus spirituálék és gospelek hangzanak el, mint a Hallelujah vagy az Oh, Happy Day. A jól ismert gospel dalok a déli spiritualitás tradicionális világába kalauzolják a nézőket január 13-án a Debreceni Református Nagytemplomban és január 14-én a budapesti Szent István-bazilikában – közölte az esemény kommunikációjával foglalkozó cég az MTI-vel. A The Golden Voices of Gospel Dwight Robson baptista tiszteletes világhírű együttese. A formációval olyan világsztárok dolgoztak már együtt, mint Michael Jackson, Bonnie Tyler vagy Mariah Carey.

prae.hu

A négyzetes kép forrása: Golden Voices of Gospel

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Tobias Kratzer Fidelio-rendezése a Magyar Állami Operaházban
A Kollár-Klemencz Kamarazenekar lemezbemutatójáról

Más művészeti ágakról

színház

Interjú Balogh Rodrigóval, az Independent Theater Hungary művészeti vezetőjével
Mohácsi Balázs Újabb narancsok gurulnak el című kötetének bemutatójáról
A Prae Kiadó Krimi Ma díjátadója


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés