bezár
 

art&design

2022. 04. 12.
Schór Ádám fotókiállítása a Három Szerb Kávéházban
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Schór Ádám fotókiállítása a Három Szerb Kávéházban Emelkedő zuhanás címen nyílik kiállítás Schór Ádám fotóiból április 13-án 19 órakor a Három Szerb Kávéházban.

 ... hogyha valamit tudok, hát ezt tudom, e forró folyosót, e nyílegyenes labirintust, melyben mind tömöttebb és mind tömöttebb és egyre szabadabb a tény, hogy röpülünk. (Pilinszky)

prae.hu

Álom és ébrenlét határán különös helyeken utazunk. Terek, amikben mintha már jártunk volna, ismerősnek vélt alakok, foltokban sűrűsödő élmények. Események, amik megtörténtek. Csak nem úgy és nem akkor. De ilyenkor bármi lehetséges. Ilyenkor egyre szabadabb a tény, hogy röpülünk.

Kép: Facebook

Emelkedő zuhanás
Schór Ádám fotóiból válogatott kiállítás 2022. április 13. és május 13. között látogatható a Három Szerb Kávéházban. A megnyitó 2022. április 13. 19 órakor kezdődik, amelyen Gerdesits Pál zenél.
Helyszín: Három Szerb Kávéház • 1056 Budapest,Szerb utca 3.

nyomtat

Szerzők

-- PRAE.HU --

A prae.hu művészeti portál 2006 óta jelenik meg, naponta friss művészeti hírekkel, tudósításokkal, és elemzésekkel, interjúkkal. Hat művészeti ág (irodalom, art&design, építészet, színház, zene, film) mellett gyerekrovata is van.


További írások a rovatból

art&design

Maud Karlsson Lima de Faria kiállítása Uppsalában
art&design

Szeivolt Katalin munkái a Ladó Galériában
art&design

Beszámoló a Tökéletes jelenről
art&design

Vélemény Kiss Miklósról és a Just Decorationről

Más művészeti ágakról

A FISZ-tábor 4. napjáról
FISZ-tábor, Legend’Art Összművészeti Alkotótábor és Szakmai Fórum
film

A jugoszláv filmművészet legendás alakja
irodalom

Az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 29. számáról


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés