bezár
 

zene

2024. 02. 13.
Bánkitó Fesztivál: a Bëlga és Krúbi is fellép
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Bánkitó Fesztivál: a Bëlga és Krúbi is fellép Harmadszor ad koncertet Krúbi a Bánkitó Fesztiválon, a Bëlga pedig tíz év után tér vissza a rendezvényre, amelyet idén július 10-től 13-ig tartanak.

A tavaly nagyszínpaddá alakított Tószínpadon koncertet ad Dé:Nash, az Analog Balaton, Sisi, Deva, valamint a Csaknekedkislány szintetizátoros verziója, a Csakneonkislány is - közölték a szervezők kedden az MTI-vel.

prae.hu

A fellépői lista most bejelentett első köréhez tartozik továbbá Co Lee, a Platon Karataev, Hundred Sins, Jaber, Villő, a Wavy, a koncerteket követően pedig mások mellett Tolo & Falcao (LavaLava) ad dj-szettet. 

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 3: Siegfried. 2026.06.20.
MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 1.: A Rajna kincse. 2026.06.18.

Más művészeti ágakról

színház

Interjú Balogh Rodrigóval, az Independent Theater Hungary művészeti vezetőjével
David Szalay Flesh című regényéről
színház

Tarnóczi Jakab Rekviem című darabja a Katona József Színázban


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés