bezár
 

gyerek

2025. 01. 22.
Tovább bővül a gyerekelőadások repertoárja a Thália Színházban
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Tovább bővül a gyerekelőadások repertoárja a Thália Színházban A Thália Színház március 23-án újabb gyerekdarabot tűz műsorra; az Arizona Stúdióban lesz látható a Bogyó és Babóca - Utazás álomországba című bábelőadás-olvasható az MTI oldalán.

Az intézmény MTI-hez kedden eljuttatott közleményében hangsúlyozza, az új előadás célja, hogy közös élményt nyújtson a családoknak, miközben a gyerekek számára izgalmas és könnyen befogadható módon mesél mindennapi helyzetekről, barátságokról, valamint a képzelet határtalanságáról.

prae.hu

Nagy Viktor színészt, a teátrum művészeti vezetőjét idézik, aki kiemelte: a Bogyó és Babóca - Utazás álomországba folytatja azt a hagyományt, amelyet olyan sikeres előadásaik teremtettek meg, mint a Kippkopp és Tipptopp vagy a Boribon nyaral.

A Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány közös produkciójában Bartos Erika meséi elevenednek meg a színpadon. A rendező Mórocz Adrienn, a Thália Színház társulatának tagja, a főszerepet Spiegl Anna alakítja.

A színpadi adaptációt Jeli Viktória írta, a díszleteket, jelmezeket és bábokat pedig Molnár Anna és Király Betti tervezte. Az előadást 3 éves kortól ajánlják, időtartama 45 perc, szünet nélkül.

Az előadásról további információ a https://thalia.hu/eloadasok/bogyo-es-baboca-utazas-alomorszagba/ linken érhető el.

négyzetes kép a leadben: Bartos Erika: Bogyó és Babóca (könyvborító) 

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Bogdán Viki mesekönyve diszlexiás gyerekeknek
Interjú Grancsa Gergellyel

Más művészeti ágakról

Történeti gyökerek, előzmények és érdekességek
Bakos Gyöngyi Nixon nem tud lépcsőzni című kötetéről
Bemutatták Ungár Péter Ismétlődő eltévedés című kötetét, Prae Kiadó, 2025


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés