bezár
 

színház

2012. 02. 21.
Új helyen a Sas-kabaré
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Új kabaré alakult a budapesti Fészek Művészklubban Sas József vezetésével: a Sas-Fészek Kabaré a régi Mikroszkóp Színpad szereplőivel működik tovább.
Az első előadásokra április 14-én és 21-én kerül sor - hangzott el a társulat keddi sajtótájékoztatóján.

A Sas-Fészek Kabaré az eredeti Mikroszkóp Színpad szereplőivel fog tovább működni, vagyis Lorán Lenke, Beregi Péter, Heller Tamás, Baranyi László, Kokas Piroska, Aradi Tibor, és Varga Ferenc József gondoskodnak ezentúl is a közönség szórakoztatásáról.

Az előadások zenei kíséretét Kertész János kisegyüttese fogja biztosítani. A dramaturg-szerkesztői feladatokat Selmeczi Tibor és Trunkó Barnabás, a rendező szerepét pedig Sas József látja el, aki elmondta, hogy a társulat teljesen önerőből folytatja tovább a működését.
nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Tasnádi István Egyéletem – Csákányi Eszter stand-up estje
Csengetett, Mylord? a Belvárosi Színházban
színház

A Sirokkó Szövetkezet Puszták népe – A társadalmi szorongás című darabjáról
A Szerelem, Ó! az Art Színtérben és a Csengetett, Mylord? az Orlai Produkciós Irodánál

Más művészeti ágakról

Az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 20. számáról
Olvasószeminárium Péczely Dórával a Másik Műhelyben
Clair Obscur: Expedition 33
Az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 18. számáról


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés