bezár
 

art&design

2013. 03. 01.
Ludwig Múzeum: lejárt Bencsik Barnabás megbízatása
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Lejárt csütörtökön Bencsik Barnabásnak, a Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum igazgatójának ötéves vezetői megbízatása, mivel a posztra eddig nem írtak ki pályázatot, az intézményt egyelőre a gazdasági igazgató vezeti - közölte a múzeum pénteken az MTI-vel.

prae.hu

"Az Emberi Erőforrások Minisztériumának a mai napon küldött írásbeli tájékoztatása szerint az igazgatói poszt betöltéséről szóló pályázati eljárás már folyamatban van" - olvasható a Ludwig Múzeum közleményében.
   
Arról is tájékoztatást adtak, hogy az igazgatói feladatok átmeneti ellátása a Ludwig Múzeum szervezeti és működési szabályzatában meghatározott helyettesítési eljárás szerint történik, a gazdasági igazgató vezeti az intézményt.
   
A kultúráért felelős államtitkárság későbbre ígért tájékoztatást az ügyben.
nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

art&design

Interjú Schmied Andival
Clair Obscur: Expedition 33
art&design

Pál Csaba: Transzparens körforgás című kiállítása nyomán.

Más művészeti ágakról

Horváth Adél Sok ördögök című könyvének bemutatójáról
Tóth Krisztina a Bolygó Bogozón
A Berzsenyi 250 soproni jubileumi hétvégéről
Mohácsi Balázs Újabb narancsok gurulnak el című kötetének bemutatójáról


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés