bezár
 

art&design

2010. 11. 25.
Országos jelentőségű kiállítóhely lehet a debreceni Modem
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Az országos jelentőségű kiállítóhelyek közé sorolhatják a debreceni Modern- és Kortárs Művészeti Központot (Modem), így a működési költségek felét a központi költségvetés állná - mondta Kósa Lajos (Fidesz), Debrecen polgármestere csütörtökön Debrecenben.

prae.hu

A politikus a városi közgyűlés ülésén, a debreceni költségvetés háromnegyed éves beszámolójának vitájában ismertette: a parlament bizottságai tárgyalják a javaslatot, így támogatás esetén jövőre mintegy 400 millió forintot irányoznak elő a múzeumnak.

Kósa Lajos hozzátette: az országos jelentőségű kiállítóhelyek listája még nem végleges, köztük lehet még a hódmezővásárhelyi Emlékpont Múzeum vagy a székesfehérvári királyi temetkezési emlékmúzeum.
nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

art&design

Megnyitóbeszéd
art&design

Pinczehelyi Sándor Overprint című kiállítása
art&design

Beszámoló a Tökéletes jelenről

Más művészeti ágakról

építészet

Beszámoló a „Balatoni strandépítészet – Szerethető rendezetlenség, tervezett spontaneitás” című kötetbemutatóról
Beszámoló a 79. Cannes-i Nemzetközi Filmfesztiválról
MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 1.: A Rajna kincse. 2026.06.18.


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés