bezár
 

art&design

2010. 11. 25.
Országos jelentőségű kiállítóhely lehet a debreceni Modem
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Az országos jelentőségű kiállítóhelyek közé sorolhatják a debreceni Modern- és Kortárs Művészeti Központot (Modem), így a működési költségek felét a központi költségvetés állná - mondta Kósa Lajos (Fidesz), Debrecen polgármestere csütörtökön Debrecenben.

prae.hu

A politikus a városi közgyűlés ülésén, a debreceni költségvetés háromnegyed éves beszámolójának vitájában ismertette: a parlament bizottságai tárgyalják a javaslatot, így támogatás esetén jövőre mintegy 400 millió forintot irányoznak elő a múzeumnak.

Kósa Lajos hozzátette: az országos jelentőségű kiállítóhelyek listája még nem végleges, köztük lehet még a hódmezővásárhelyi Emlékpont Múzeum vagy a székesfehérvári királyi temetkezési emlékmúzeum.
nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

art&design

A MOME ADM „Válts nézőpontot!” kiállításáról
art&design

A Caffart Nemzetközi Művésztelep: medium című tárlata nyomán.
art&design

Vasarely 120 – a modern labirintus nyelve

Más művészeti ágakról

Az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 26. számáról
MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 4: Az istenek alkonya. 2026.06.21.
A 2026-os Hummel & Prae díjátadóról


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés