bezár
 

irodalom

2020. 01. 29.
OGM fotónapló – 2020. január
Nem baj
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
És látod? Innen nem szavalta el Petőfi Sándor a Nemzeti dalt, pedig a mai napig egy táblát találni róla ott a falon. Hanem ki szavalta el? Hát például Hegedűs D. Géza vagy Kaszás Attila. Nekik van táblájuk? Nincs, viszont őket te is visszanézheted. Szólj, ha mehetünk, kicsit már kezd fázni a hátam. A naplementét azért várjuk meg, jó? Miért? Mert éjjel csak nem költöztetik el a múzeumot. Ja, hogy ezért fagyoskodunk itt két órája? Igen, ha nem baj. Nem baj.

Nemzeti

prae.hu

nyomtat

Szerzők

-- Oláh Gergely Máté --

Oláh Gergely Máté (1983). A Kodolányi János Főiskola angol nyelv- és irodalomtanár – kommunikáció szakán végzett 2006-ban. Reklámügynökségi munkája után jelenleg szabadúszó fotós, leginkább eseményfotókat, portrékat és utcafotókat készít, nem áll tőle távol a szociofotózás sem.


További írások a rovatból

Az Alföld és a Jelenkor 2026. júniusi lapszámairól
A veszprémi Sziveri Intézet működése 2019 és 2026 között
Belív podcast Kollár Árpáddal Nád című verseskötetéről
Interjú Wojciech Tochmannal, a Mintha követ ennél szerzőjével

Más művészeti ágakról

színház

ifj. Vidnyánszky Attila REVIZOR РЕВІЗОР című darabjáról
Cannes-ban láttuk Jordan Firstman Club Kid című filmjét
gyerek

A gyermekfotózás történetéről nyílt kiállítás a Múzeumkertben


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés