bezár
 

art&design

2015. 04. 03.
Ellopták a Kárpát-medence legdélebbi Kossuth-szobrát
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Ellopták a Kárpát-medence legdélebben felállított Kossuth-szobrát a bánsági Magyarittabéról péntekre virradóra - tájékoztatták az MTI tudósítóját a település illetékesei.

Petes Béla, a falu polgármestere szerint színesfém tolvajok vihették el a 111 éves bronzszobrot. Elmondta: még folyik a helyszínelés, de szerinte csak akkor lesz meg a szobor, ha azok jelentik az esetet, akiknek a tolvajok el akarják adni a fémet.

prae.hu

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

art&design

Aura Farming kiállítás a Magyar Képzőművészeti Egyetemen
art&design

Vasarely 120 – a modern labirintus nyelve
art&design

Ajánló a Finom illesztésekhez

Más művészeti ágakról

MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 3: Siegfried. 2026.06.20.
MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 1.: A Rajna kincse. 2026.06.18.
A Berzsenyi 250 soproni jubileumi hétvégéről


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés