bezár
 

film

2023. 03. 23.
Újra a mozikban a 7 Oscar-díjas film, a Minden, mindenhol, mindenkor
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Ismét megtekinthető a hazai mozikban a nagy sikerű Minden, mindenhol, mindenkor.

A Daniel Kwan és Daniel Scheinert által rendezett film 7 Oscar-díjjal gazdagodott – köztük a legjobb film, legjobb rendező, legjobb eredeti forgatókönyv, legjobb vágás, illetve a legjobb női főszereplő, valamint legjobb férfi- és női mellékszereplő kategóriákban. A sikerre való tekintettel a film  ismét műsorra került a magyar mozikban.

prae.hu

A Minden, mindenhol, mindenkorban megállíthatatlan fenyegetés készül elsöpörni az összes multiverzumot. A létezést fenyegető sötétségnek egy valaki képes útját állni: egy középkorú, kínai bevándorló, Evelyn (Michelle Yeoh). A bökkenő csak az, hogy a mosodatulajdonosnak jelenleg nincs ideje ilyen apróságokon aggódni, mivel azzal van elfoglalva, hogy időre befejezze az adóbevallását. (Kritikánk a filmről itt olvasható.)

Forrás: Big Bang Media

nyomtat

Szerzők

-- PRAE.HU --

A prae.hu művészeti portál 2006 óta jelenik meg, naponta friss művészeti hírekkel, tudósításokkal, és elemzésekkel, interjúkkal. Hat művészeti ág (irodalom, art&design, építészet, színház, zene, film) mellett gyerekrovata is van.


További írások a rovatból

Olivier Assayas: A Kreml mágusa
Rose of Nevada a Brit Filmnapok megnyitóján
Julien Elie: Shifting Baselines a 18. Budapesti Építészeti Filmnapokon

Más művészeti ágakról

Tóth Krisztina a Bolygó Bogozón
Hedda Gabler a Tatabányai Jászai Mari Színházban
irodalom

A 2026-os könyvheti Magvető-estről
A Prae Kiadó Krimi Ma díjátadója


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés