bezár
 

irodalom

2014. 06. 07.
Xantusz Könyv a könyvhéten
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
A Xantusz Könyv kiadványa az Ünnepi Könyvhéten

prae.hu

Péter Erika: Színházikó
Rajzolta: Fekete Hajnal

"Ez a könyv a színek és a formák világába vezet. Játékos verseimet – azaz gyerekzeteimet – főként óvódások és kisikolások számára – a szülők és a mai kor gyermekeinek élményanyagát felhasználva – írtam, hogy ezzel segítsem komplex fejlődésüket". (Péter Erika)

Péter Erika gyerekzetei: a Nyakatekert zsiráf, a Csupa Csiga, a Zabfalók, a Verselhetek, a Boldogságbolt, és a lélekzetei: a Mindörökké mosoly, a Szeretőim a szavak, a Túlhordott ölelés és a Másodvirágzás után újabb kötettel jelentkezett.

Színházikó - könyvborító

AB-Art Kiadó, Ekecs, 2014
kötött, 205×205, 36 oldal
Ár: 2700 Ft
ISBN 978-80-8087-171-0

 
 
nyomtat

Szerzők

-- PRAE.HU --

A prae.hu művészeti portál 2006 óta jelenik meg, naponta friss művészeti hírekkel, tudósításokkal, és elemzésekkel, interjúkkal. Hat művészeti ág (irodalom, art&design, építészet, színház, zene, film) mellett gyerekrovata is van.


További írások a rovatból

Böröcz József Hát ez ilyen című könyvéről – Gondolat, Budapest, 2026
Az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 32. számáról
Vida Kamilla Demográfiai csúcs című kötetéről
A 2026-os FISZ-tábor 1. napjáról

Más művészeti ágakról

Nem vagy egyedül cikksorozat - Edward Berger: Egy szerencsejátékos vallomása
Jonas Mekas és William Basinski
film

Közönség- és művészfilmek a Vertigo Filmhét műsorán
Christian Ditter: Momo


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés