bezár
 

art&design

2013. 02. 05.
Sok munka érkezett az Országházas rajzpályázatra
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Közel 1400 pályamunka érkezett a Lakiteleki Népfőiskola által meghirdetett, Így látom a Parlament épületét című rajzpályázatra - közölte Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke kedden az MTI-vel.

prae.hu

Az általános iskolások által készített pályázatok Magyarországról, a környező országokból, és Kanadából érkeztek - mondta Lezsák Sándor.
   
A Lakitelek Népfőiskola vezetője hozzátette: a január 22-i feladási határidővel lezárt pályázat zsűrije a jövő héten hozza meg döntését, külön értékelve valamennyi évfolyamot.

A díjazottakat február végéig értesítik, a legjobb munkák vándorkiállításon vesznek részt. 
   
A Lakiteleki Népfőiskola 2012. novemberében hirdette meg a rajzpályázatot. A diákok küldhettek bármilyen technikával készült, legfeljebb A3-as méretű rajzot, festményt az Országházról.
nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

art&design

Bemutatták a Vasarely regényes évszázada című könyv bővített kiadását
art&design

Megnyitóbeszéd
art&design

A Caffart Nemzetközi Művésztelep: medium című tárlata nyomán.
art&design

Aura Farming kiállítás a Magyar Képzőművészeti Egyetemen

Más művészeti ágakról

Beszámoló a 79. Cannes-i Nemzetközi Filmfesztiválról
David Szalay Flesh című regényéről
A Berzsenyi 250 soproni jubileumi hétvégéről
Mohácsi Balázs Újabb narancsok gurulnak el című kötetének bemutatójáról


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés