bezár
 

art&design

2014. 03. 18.
A Kálvin térre költözött a NATO-fotókiállítás
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
A Kálvin térre költözött a 15 év szövetségben: Magyarország a NATO-ban című szabadtéri fotókiállítás - közölte a Honvédelmi Minisztérium az MTI-vel.

prae.hu

Mint írták, a kiállítás nemcsak a katonai szövetségben eltöltött 15 év diplomáciai vívmányait, tárgyalásait és sikereit mutatja be, hanem feleleveníti azokat a katonai missziókat és vállalásokat is, amelyekben a Magyar Honvédség bizonyította, hogy méltó partner a szövetségben.

A tárlatot múlt csütörtökön nyitotta meg Hende Csaba honvédelmi miniszter és Benkő Tibor vezérezredes, honvéd vezérkari főnök a Kapisztrán téren.

A kiállítás vasárnapig tekinthető meg a Kálvin téren.
 
nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

art&design

Szeivolt Katalin munkái a Ladó Galériában
Clair Obscur: Expedition 33
art&design

Vélemény Kiss Miklósról és a Just Decorationről

Más művészeti ágakról

Tóth Krisztina a Bolygó Bogozón
David Szalay Flesh című regényéről
Az Ünnepi Könyvhét Vigadó téri színpadán Szepesi Kornéllal Gáspár Sára beszélgetett
irodalom

A 2026-os könyvheti Magvető-estről


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés