bezár
 

art&design

2015. 04. 21.
Nyolc képzőművész kapta idén a Római Magyar Akadémia ösztöndíjait
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Nyolc képzőművésznek adta át a Római Magyar Akadémia ösztöndíjait Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere kedden, a Nemzeti Kulturális Alap budapesti székházában.

A 2013-ban alapított, egy hónapra szóló ösztöndíj célja, hogy lehetőséget adjon magyar művészek számára a római kulturális intézményekkel való szakmai kapcsolatok kiépítésére, valamint alkotói tapasztalatok szerzésére.
    

prae.hu

Idén az ösztöndíjat Ágoston Lóránt, Budaházi Tibor, Czene Márta Erzsébet, Gyenes Zsolt Gábor, Kroó Anita, Oláh Katalin, Varga Rita és Süli-Zakar Szabolcs vehette át.

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

art&design

Interjú Schmied Andival
art&design

Bemutatták a Vasarely regényes évszázada című könyv bővített kiadását
art&design

A MOME ADM „Válts nézőpontot!” kiállításáról

Más művészeti ágakról

színház

Interjú Balogh Rodrigóval, az Independent Theater Hungary művészeti vezetőjével
Az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 25. számáról
Tóth Krisztina a Bolygó Bogozón
Metallica, Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2026. június 11. és 13.


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés