bezár
 

zene

2020. 07. 11.
Elkészült a Fonó új, szabadtéri színpada
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Elkészült a Fonó új, szabadtéri színpada A koronavírus-járvány miatti kényszerű koncertszünetben elkészült a Fonó Budai Zeneház új, szabadtéri színpada.

A Pajta falát megnyitották, így nagy méretű szabad levegős helyszín alakult ki két színpaddal. A régi, Pajta-béli nagyszínpad mellett épült egy új kisszínpad a grillteraszon, ahol növények zöld ölelésében asztaloknál foglalhatnak helyet a vendégek - szerepel a Fonó közleményében, amelyet pénteken juttatott el az MTI-nek.

prae.hu

Mint írták, a július 15-én kezdődő nyári szabadtéri sorozatban fiatal zenekarok és ismert, nagy nevek egyaránt fellépnek a Fonó Budai Zeneházban. Vendég lesz többek között Ferenczi György és az 1ső Pesti Rackák, a Cimbaliband, a Canarro, a Gáspár Károly trió, a Dresch Vonós Quartet, a Muzsikás együttes és Kacsó Hanga, valamint Csík János és a Mezzo is.

Bemutatkozik a Darvas-Szakál-Soós trió, a Max & Kata, valamint az Ég alatti 3 is. A koncertek egy része ingyenes, azokra a koncertekre, amelyekre jegyet kell váltani, a szervezők biztosítanak elővételi kedvezményt. A koncertek mellett táncházakra is várják a közönséget a Pajta fapadlós, ezúttal már szabadtéri, szabad levegős helyszínére.

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 4: Az istenek alkonya. 2026.06.21.
Metallica, Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2026. június 11. és 13.
A Soviet Monday legelső albumáról

Más művészeti ágakról

Horváth Adél Sok ördögök című könyvének bemutatójáról
Az Élet és Irodalom LXX. évfolyamának 25. számáról
David Szalay Flesh című regényéről
Az Ünnepi Könyvhét Vigadó téri színpadán Szepesi Kornéllal Gáspár Sára beszélgetett


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés