bezár
 

zene

2022. 08. 23.
Hétvégén sitkei rockfesztivál
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Hétvégén sitkei rockfesztivál Az Ossián, Rudán Joe, Rúzsa Magdi, a Lord, a Pokolgép, a Moby Dick, az I'm Dorothy, a Koral Tribute Band és a Kárpátia együttes is fellép augusztus 26-án és 27-én a Sitkei Rockfesztiválon - közölte Morgós István, Sitke község polgármestere.

Elmondta, hogy az idén is legalább hatezer érdeklődőt várnak a Hercseg-hegy oldalába, a sitkei kápolna szomszédságába, amelynek megmentéséért az első koncertet Balázs Fecónak, a Korál egykori frontemberének kezdeményezésére megszervezték.

prae.hu

Morgós István szólt arról is, hogy pénteken este fél hatkor a kápolnánál felavatják a 2020 novemberében elhunyt Kossuth- és Liszt Ferenc díjas zenész emléktábláját és domborművét, amely Gaál Tamás sárvári származású szobrászművész alkotása. Természetesen a koncert bevételét idén is a kápolna karbantartására és jótékony célokra fordítják majd - fűzte hozzá a polgármester.

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Bérczesi Jazz Band koncert a Hunnia Bisztróban
Musica Moralia a Dugattyúsban
Verdi Nabuccója a Nemzeti Filharmonikusok előadásában
Taylor Swift új albuma fényes, de mélység nélküli popparádé

Más művészeti ágakról

A Szerelem, Ó! az Art Színtérben és a Csengetett, Mylord? az Orlai Produkciós Irodánál
építészet

A lakozási válságról
A József Attila Emlékhely rendhagyó tárlatvezetéséről
Beszélgetések a DESZKA Fesztiválon


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés