bezár
 

art&design

2011. 05. 26.
Új igazgató a debreceni Modem élén
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Kukla Krisztián főiskolai docens, a Nyíregyházi Főiskola Gazdasági és Társadalomtudományi Karának dékánhelyettese vezeti június 1-jétől a debreceni Modem - Modern és Kortárs Művészeti Központot a városi közgyűlés csütörtöki döntése értelmében.

prae.hu

Kukla Krisztián megbízatása öt évre szól. Az új igazgató Gulyás Gábort váltja, aki februártól a Műcsarnok vezetője.

Kukla Krisztián 15 éve foglalkozik vizuális kultúrával, filozófiával és művészettörténettel.

A Debreceni Egyetemen diplomázott és doktorált szakember a Modem munkájában korábban előadóként és kutatóként vett részt, február óta pedig az intézmény általános igazgatóhelyetteseként tevékenykedett.

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

art&design

Interjú Schmied Andival
art&design

Megnyitóbeszéd
art&design

Vélemény Kiss Miklósról és a Just Decorationről
art&design

Ajánló a Finom illesztésekhez

Más művészeti ágakról

építészet

Beszámoló a „Balatoni strandépítészet – Szerethető rendezetlenség, tervezett spontaneitás” című kötetbemutatóról
MÜPA, Budapesti Wagner-napok, Ring 4: Az istenek alkonya. 2026.06.21.


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés