bezár
 

art&design

2024. 10. 16.
360 Design kiállítás a Nyugati pályaudvaron
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
360 Design kiállítás a Nyugati pályaudvaron Megnyílt kedden a Budapest Design Week központi tárlata, a 360 Design Budapest kiállítás, amely október 20-ig várj a látogatókat a Nyugati pályaudvar egykori várótermében.

A magyar és regionális dizájn legkiválóbb alkotásait, a dizájn mindennapokban betöltött szerepét hangsúlyozza az idei kiállítás, amelyen több mint kétszáz dizájntárgy és műalkotás látható - hangsúlyozta Jakab Zsófia, a kreatívipar fejlesztéséért és ágazati koordinációjáért felelős miniszeri biztos, a Magyar Divat & Design Ügynökség vezérigazgatója a megnyitón.

prae.hu

Demeter Szilárd, a Magyar Nemzeti Múzeum Közgyűjteményi Központ (MNMKK) elnöke szerint oda kell figyelni a tárgyi környezetre, amely a globalizáció miatt uniformizálódott.

A 360 Design Budapest kiállítást elismert művészek, zenészek és alkotók tárlatvezetésein is megismerheti a közönség.

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

art&design

Bíró Botond festőművész Varzith című kiállítása nyomán
A magyar művészet külföldi népszerűsítéséről Bukta Imre és Samu Géza példáján keresztül
art&design

Missing The Point - Endrődi Aladár fotói Ukrajnából

Más művészeti ágakról

színház

Markus Öhrn - Karol Radziszewski / Nowy Teatr (PL) Fóbia című darabjáról
színház

A Pannon Várszínház társulat A filmsztár című előadásáról
Lynne Ramsay: Dögölj meg, szerelmem
Bérczesi Jazz Band koncert a Hunnia Bisztróban


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés